Piekarnia

Piekarnia Wilamowice Sp. z o.o. posiada wieloletnie tradycje i duże doświadczenie w branży piekarniczo – cukierniczej. Funkcjonowała na rynku od 1963 r. jako piekarnia Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Wilamowicach, aż do roku 2007. 1 kwietnia 2007 Spółdzielnia stworzyła na podwalinach piekarni spółkę pod nazwą Piekarnia Wilamowice Sp. z o.o.

Głównymi atutami naszej Piekarni, stwarzającymi przewagę konkurencyjną są: duży asortyment wyrobów, dobra jakość, przystępna cena i elastyczność wobec wymagań odbiorców. Realizując politykę najwyższej jakości i dbałości o klienta kontynuujemy politykę Spółdzielni, prowadząc działania podnoszące kwalifikacje zawodowe personelu. Uzyskane w ten sposób doświadczenia pozwalają nam z pozytywnym skutkiem opracowywać nowe technologie i produkować wyroby poszukiwane przez klientów.

Piekarnia sprzedaje swoje produkty odbiorcom indywidualnym - małym i średnim punktom handlowym oraz własnej sieci sklepów firmowych. Duża część produkcji jest rozprowadzana przez sieci handlowe CARREFOUR i KAUFLAND. Sprzedaż produktów prowadzona jest nie tylko na rynku lokalnym, ale również na regionalnym w promieniu ponad 100 km.

Nasze chleby


Drożdżówki


Bułki


Kontakt

Piekarnia Wilamowice Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 8
43-330 Wilamowice


Tel (033) 845-73-05
Fax.(033) 845-71-85

Wykonanie strony internetowej: weboski